WaterSam
Firma WaterSam GmbH & Co. KG została założona w 1996 roku przez byłych pracowników Edmund Bühler GmbH, lidera na rynku poboru prób. Od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów automatycznych aparatów do poboru prób oraz stacji monitorujących, znanych na całym świecie. Klienci firmy to oczyszczalnie ścieków, zakłady produkcyjne, największe znane korporacje i wiele innych.

Jakość
Dzięki materiałom oraz podzespołom najwyższej jakości, automatyczne aparaty do poboru prób firmy WaterSam charakteryzują się niebywałą trwałością i bezawaryjnością. Przed opuszczeniem fabryki każde urządzenie poddawane jest serii testów jakościowych.

Innowacja
Szeroka wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez lata pracy w terenie, pozwala na ciągłe doskonalenie produktów oraz na tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań, jak np. pierwszy na świecie przemysłowy wieloosiowy system dystrybucji.

Elastyczność
Modularna konstrukcja systemów pozwala na oferowanie aparatów do poboru, charakteryzujących się mnogością wysoce specjalistycznych ustawień do przeróżnych aplikacji. Autorskie oprogramowanie sterujące oraz unikalny system dystrybucji umożliwiają wprowadzanie wielu modyfikacji, nawet po zakupie urządzenia.

Doświadczenie
Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wymagających projektów z branży przemysłowej na całym świecie, firma WaterSam oferuje Państwu swoją rozległą wiedzę z zakresu poboru prób, by dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Obsługa klienta
Pomimo ciągłego dążenia do dostarczania najwyższej jakości produktów, zapewniania wsparcia technicznego oraz opieki serwisowej, klient zawsze pozostaje w centrum wizji firmy. Długoterminowe zadowolenie i satysfakcja klienta pozostaje zawsze najwyższym priorytetem firmy WaterSam.

Trwałość
Jako firma z sektora ochrony środowiska, WaterSam kładzie szczególny nacisk na trwałe rozwiązania. Począwszy od projektów produktów, zwraca uwagę na takie czynniki jak wydajność energetyczna, trwałość oraz możliwość recyklingu materiałów. Zgodnie ze zrównoważonymi procesami produkcyjnymi, w fabryce utrzymuje się wewnętrzne standardy jakości, a także używa przetwarzalnych i biodegradowalnych materiałów do pakowania i wysyłki produktów. Dostawcy, jak również pracownicy firmy przywiązują znaczną wagę do kwestii proekologicznego wykorzystania zasobów.

Pliki do pobrania:

WaterSam - katalog produktów WaterSam - katalog produktów
WS 312 - kompaktowy aparat do poboru prób WS 312 - kompaktowy aparat do poboru prób
WS 312 - dystrybutor X-Y WS 312 - dystrybutor X-Y
WS 316 - aparat do poboru prób WS 316 - aparat do poboru prób
WS 316 - dystrybutor X-Y WS 316 - dystrybutor X-Y
WS Porti - przenośny aparat do poboru prób WS Porti - przenośny aparat do poboru prób
WS Porti T - przenośny aparat do poboru prób z aktywnym chłodzeniem WS Porti T - przenośny aparat do poboru prób z aktywnym chłodzeniem

WS samplers