WTW a Xylem brand

WWTP

Założona w 1945 roku firma WTW specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości technologii pomiarowych dla gospodarki wodno-ściekowej. Od roku 2011 WTW należy do Xylem Analytics, która jest częścią firmy Xylem Inc., organizacji skupionej na stawianiu czoła najbradziej wymagającym globalnym wyzwaniom dotyczącym wody.

Produkty
Portfolio produktowe firmy WTW obejmuje mierniki i czujniki laboratoryjne/przenośne oraz zaawansowane systemy do pomiarów ciągłych. W śród systemów do ciągłego monitorowania parametrów wody i ścieków znajdują się analizatory chemiczne TresCon, modularny wieloparametrowy stystem pomiarowy IQ SensoNet oraz tradycyjne przetworniki analogowe z sondami.

Produkcja
Urządzenia WTW produkowane są w Niemczech, w fabryce znajdującej się w Weilheim w Górnej Bawarii. Zastosowane technologie produkcji, brak kompromisów w użytych materiałach oraz drobiazgowa kontrola jakości sprawiają, iż produkty WTW charakteryzują się najwyższą jakością i bezawaryjnością.

Obsługa i serwis
Centrum obsługi klienta oraz serwis techniczny tworzy wysoce wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży. Każdy problem zostanie rozpatrzony indywidualnie z najwyższą wnikliwością i priorytetem.

IQ SensorNet - sieć pomiarowa

Pliki do pobrania:

Katalog aparatury kontrolno-pomiarowej online Katalog aparatury kontrolno-pomiarowej online
IQ SensorNet - system 2020 XT IQ SensorNet - system 2020 XT
IQ SensorNet - systemy 282 i 284 IQ SensorNet - systemy 282 i 284
IQ SensorNet - system 181 IQ SensorNet - system 181
IQ SensorNet - przekrój IQ SensorNet - przekrój
Sondy spektralne UV-VIS: pomiar ChZT, BZT, OWO, RWO, SAC, UVT, NO3, NO2 Sondy spektralne UV-VIS: pomiar ChZT, BZT, OWO, RWO, SAC, UVT, NO3, NO2
Sondy optyczne UV: pomiar ChZT, BZT, OWO, RWO, SAC, NOx Sondy optyczne UV: pomiar ChZT, BZT, OWO, RWO, SAC, NOx
Sondy jonoselektywne VARiON, AmmoLyt i NitraLyt: pomiar NH4 i NO3 z kompensacją potasu oraz chlorków Sondy jonoselektywne VARiON, AmmoLyt i NitraLyt: pomiar NH4 i NO3 z kompensacją potasu oraz chlorków
Sonda do pomiaru poziomu osadu IFL 700 IQ Sonda do pomiaru poziomu osadu IFL 700 IQ
Analizator P 700 IQ do pomiaru PO4 Analizator P 700 IQ do pomiaru PO4

Krótkie filmy instruktażowe: